fbpx

Pytania

Z pierwszą dostawą otrzymasz poradnik o Detox. Zawiera on harmonogram spożywania kuracji oraz liczne porady i wskazówki jak skutecznie oczyścić organizm z toksyn.

Możesz wybrać sposób wysyłki dostawy:

  • kurier DPD (godz. 8:30 – 19:00)
  • paczkomaty InPost
  • odbiór osobisty (terenie Opola dostawy realizujemy własnym transportem)

Kuracje podzielone są na dostawy. Przykładowo, kuracja 3 dniowa dostarczana jest jedną przesyłką a 5 dniowa jest podzielona na 2 dostawy. Koszt DPD wynosi 24 zł, InPost 16 zł za całościową dostawę kuracji, niezależnie od ilości dostaw częściowych.

Kuracje dotrą do Ciebie bezwzględnie świeże. Każde zamówienie jest odpowiednio zabezpieczone dzięki specjalnemu opakowaniu, które chroni zawartość i utrzymuje odpowiednią temperaturę w trakcie transportu. Przetestowaliśmy je w ekstremalnych warunkach i jesteśmy w 100% pewni ich działania.

Natural Detox box to specjalna, termoizolacyjna skrzynka styropianowa oraz wkład żelowy, schładzany tuż przed wysyłką do temperatury -18˚C. Dlatego produkty trafiają do Ciebie zawsze świeże, chłodne i gotowe do spożycia. Pamiętaj jednak, by zaraz po odebraniu przesyłki włożyć je do lodówki.

Tak, soki możesz zamówić pod dowolny adres na terenie całego kraju. Pamiętaj, podając adres upewnij się, że będziesz mógł odebrać przesyłkę od kuriera lub w paczkomacie.

Produkujemy takimi metodami i opracowaliśmy dostawę w taki sposób, żebyś mógł cieszyć się jego naturalnymi właściwościami nawet przez kilka dni.

Produkty musza być przechowywane w niskiej temperaturze, dlatego od razu po wyciśnięciu i zabutelkowaniu wkładamy go do chłodni. Po odpowiednim schłodzeniu przewozimy go w specjalnych opakowaniach termicznych. Gdy trafi do Twoich rąk, powinieneś niezwłocznie włożyć go do lodówki. Tak przechowywany sok pozostaje świeży przez 3 dni. Zawsze przechowuj szczelnie zamkniętą butelkę w lodówce w temperaturze od 2 do 8˚ C. W innym przypadku możesz przyspieszyć proces starzenia.

Nie przejmuj się, gdy Twój sok Natural Detox się rozwarstwi i na dole osiądzie osad lub jeśli z czasem nieco zmieni kolor – to normalna reakcja. Wstrząśnij go przed wypiciem i ciesz się smakiem!

Dostawa

Kurier dostarczy świeżą kurację prosto pod Twoje drzwi!

Kurier DPD / Paczkomaty InPost

Obszar obejmuje całą Polskę. Dostawy realizowane są w dzień poprzedzający rozpoczęcie kuracji w godzinach 8:30-19:00 kurierem DPD lub doręczone do paczkomatów InPost. Pamiętaj, podając adres upewnij się, że będziesz mógł odebrać przesyłkę od kuriera. Przesyłka jest zapakowana w opakowanie termiczne oraz wyposażona w wkład chłodzący gwarantujący utrzymanie stałej temperatury dla kuracji.

W dniu poprzedzającym doręczenie, otrzymasz powiadomienie o wysyłce kuracji wraz z informacją na temat szczegółów jej dostawy.

Pamiętaj, po otrzymaniu przesyłki powinieneś niezwłocznie włożyć soki do lodówki. Zawsze przechowuj szczelnie zamkniętą butelkę w lodówce w temperaturze od 2 do 8˚ C.